Regulamin

Regulamin serwisu WWW.NOSZONE.MAJTKI.ORG

Serwis udostępnia bezpłatne ogłoszenia o sprzedaży, kupnie i zamianie używanej bielizny wyłącznie osobom pełnoletnim. Jeżeli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat powinieneś bezzwłocznie opuścić tą stronę.  Zabronione jest wykorzystywanie w ogłoszeniach zdjęć o treści pornograficznej a także zdjęć co do których nie posiadasz praw autorskich. Zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży moczu, krwi, wydzielin, włosów itp. Zabronione jest zamieszczanie
ogłoszeń sprzecznych ze stanem faktycznym. Zamieszczając ogłoszenie w serwisie "www.noszone.majtki.org" oświadczasz że treść ogłoszenia jest prawdziwa i zgodna ze stanem faktycznym.


Serwis "
www.noszone.majtki.org" nie bierze odpowiedzialności za przebieg transakcji kupna, sprzedaży i zamiany przedmiotów zamieszaczonych w serwisie, wyłączną odpowiedzialność za przebieg transakcji ponoszą osoby bezpośrednio biorące w niej udział.
Administracja serwisu "www.noszone.majtki.org" zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji ogłoszeń łamiących ten regulamin lub zawierających błędy i inne nieprawidłowości. We wszelkich kwestiach spornych decydujący głos ma administracja serwisu "
www.noszone.majtki.org".
Korzystając z serwisu "
www.noszone.majtki.org" zgadzasz się na postanowienia tego regulaminu.

Ogłoszenia łamiące postanowienia tego regulaminu lub obowiązujące prawo bedą usuwane.

 

Zamieszczając ogłoszenie w serwisie akceptujesz postanowienia tego regulaminu.