30.00 PLN Tylko dla Zdecydowanych!!! Licealistka Oferuje Śmiałe Fotki i Filmiki!!!

Data publikacji: 23/01/2018
  • Miejsce: Poland

Witam, nazywam się Marta i chodzę do klasy maturalnej LO, jestem młoda śliczną dziewczyna - szczupłą blondyneczką, mam bardzo ładny biuścik i okrągłą pupcie i chętnie pokaże Ci swoje atuty na zdjęciach intymnych – oczywiście, bez twarzy.) Robię to dla tego że bardzo potrzebuje dorobić sobie trochę do kieszonkowego ;) 

Mam już ponad 60 pikantnych foteczek oraznagralam 2 seksi-filmiki (!!!) i chętnie wyślę do Ciebie ten swój zestawik w zamian za drobną pomoc finansowa z Twojej strony. 

Nie jestem za zbyt wymagająca, ani jakąś tam prostytutka czy nimfomanką – więc jestem absolutnie normalną, zwykłą dziewczyna i proponuje normalna cenę 30 zł za moje 60 zdjęć lub za pikantny 10 min filmik.))

MEGA-ZESTAWIK 60 fotek + filmik 10 min proponuje za 50 zł.

Jeśli chciałbyś już dojść razem ze mną, to 2 FILMIKI 10 MIN (części 1 i 2) z masturbacji i bujnym finałem – ustąpię Tobie też za 50 zł.

Wszystkie filmiki super-jakości HD720 oraz oczywiście z dźwiękiem;) WYSYŁAM PRÓBKI fotek. Preferuje płatności PayPalem lub Blikiem. Cieplutko pozdrawiam i zapraszam do kontaktu! *)


Imię: Marta

Płeć: Kobieta
Wiek: 18
Odbiór osobisty: Nie
Sposób zapłaty: Do ustalenia
Paczkomaty: Nie
Weryfikacja: Na życzenie możliwa weryfikacja autentyczności ogłoszenia
Share by email Dodaj do Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Podobne ogłoszeniaTo ogłoszenie wyświetlono 568 razy