• Marta

Najnowsze ogłoszenia

 • Przepocone jednorazowe skarpetki
  Przepocone jednorazowe skarpetki
  Pończochy, rajstopy - Bruskowo Małe (pomorskie) - 29/08/2023 20.00 PLN

  Skarpetki w ktorych chodzilam caly upalny dzien. Mierzylam w nich rozne buty a potem poszlam do pracy przy malinach gdzie upal siegal 35 stopni. Kontakt martanudeski@gmail.com Do ceny dolicz koszty wysylki.

 • Puszka słodyczy od diabliczki
  Puszka słodyczy od diabliczki
  Majtki - Bobin (małopolskie) - 07/08/2023 100.00 PLN

  Niespodzianka od diabelka. Chcesz majtki,stanik, skarpetki,ponczochy , rajstopy itp.? Lubisz soczyście pachnące majtki po długiej masturbacji z efektywnym końcem który zostaję na nich? Może lubisz służyć swojej Pani ?Żałosna, bezużyteczna pizda, któr...

 • Skąpe majteczki od bikini
  Skąpe majteczki od bikini
  Majtki - Cieszyce (zachodniopomorskie) - 07/08/2023 50.00 PLN

  Brudne po 4 dniach wczasow nad morzem. Pachna intensywnie moja cipka. Konktakt martanudeski@gmail.com Do ceny dolicz koszt wysylki, jest ona po Twojej stronie.

 • Koronkowe majteczki z 5 dni
  Koronkowe majteczki z 5 dni
  Majtki - Pustkowie (śląskie) - 22/06/2023 100.00 PLN

  Koronkowe rozowe majteczki. Seksownie przezroczyste. Cena podana jest za 5 dni i zabawy i spanie. Kontakt martanudeski@gmail.com Do kwoty ustawionej przezemnie dolicz wysylke bo jest ona na Twój koszt.

 • Majtki po miesiączce
  Majtki po miesiączce
  Majtki - Bęczno (zachodniopomorskie) - 19/06/2023 50.00 PLN

  Różowe majtki z czerwonymi sladami dla koneserów i fetyszystow damskiej bielizny. Kontakt martanudeski@gmail.com Do kwoty ustawionej przezemnie dolicz wysylke bo jest ona na Twój koszt.

 • Rajstopy sekretarki
  Rajstopy sekretarki
  Pończochy, rajstopy - Anin (warmińsko-mazurskie) - 19/06/2023 50.00 PLN

  Masz ochotę na zabawe z czarnymi rajstopkami ponetnej sekretarki? Jesli tak to ogłoszenie dla Ciebie. Rajstopy moga byc czarne lub cieliste. kontakt martanudeski@gmail.com Do kowty za rajstopy dolicz wysylke bo jest ona na Twój koszt.

 • 1