1000.00 PLN Puszka Pandory od niziutkiej Gorzów Wielkopolski

Data publikacji: 27/04/2023
 • Miejsce: Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Poland

Niespodzianka od Bogini! Chcesz majteczki, stanik, skarpeteczki, może inną bieliznę od niziutkiej większej Pani? Może lubisz majteczki które soczyście pachną ? A może majteczki po ponętnej i długiej masturbacji z efektywnym końcem który zostaję na majtkach?
Może lubisz służyć swojej Pani ?Żałosny, bezużyteczny człowieczek, którego jedyną wartość, jaką posiadasz, masz w swoim portfelu. Pies, SIMP, zwierzak, zabaweczka... Jesteś wart nawet mniej od tych słów. Chcę twoich pieniędzy. I nic więcej. Złoto w końcu od zawsze było najgodniejszą ofiarą dla Bogini. Pokaż, czemu powinnam akurat tobie poświęcić swoją uwagę. Zaskocz mnie. Rozbaw mnie. Nadaj swojemu życiu sens, a Twa Pani może uraczy cię zdjęciem, pokazującym, na co wydała twoją śmieszną wypłatę.


Płeć: Kobieta
Wiek: 26
Odbiór osobisty: Nie
Rozmiar: L
Sposób zapłaty: Przelew bankowy
Paczkomaty: Tak
Noszone: Dowolna ilość dni (do ustalenia)
Stan: Do ustalenia

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Sprzedam majteczki z mojego zdjęcia
  Sprzedam majteczki z mojego zdjęcia
  Majtki - Warszawa (mazowieckie) - 28/09/2023 30.00 PLN

  Hej jestem maja. Sprzedaje moje albumy z fotkami I filmikami jak się bawię oraz bieliznę. Po wiecej informacji zapraszam na snapa : majcia2003 ????????

 • Sprzedam majtkizdjęcia filmiki itd
  Sprzedam majtkizdjęcia filmiki itd
  Majtki - Kraków (małopolskie) - 26/09/2023 50.00 PLN

  Sprzedam majtki , staniki , skarpetki lub pończochy. Mogę też sprzedać filmiki i zdjęcia. Płatność tylko przez blika , zrzutkę lub paypal. Innej możliwości nie ma więc jeśli nie masz takiej możliwości to nie marnuj mojego czasu. Oraz nie marnuj mi cz...

 • Suka Samanta 18Lat
  Suka Samanta 18Lat
  Majtki - Kraków (małopolskie) - 25/09/2023 200.00 PLN

  Hejka mam 18 Lat, jestem z okolic Krakowa. Błagam Was chłopaki mam sporo wiadomości nie piszczie samej wiadomości typu "Hej" dopiszczie coś jeszcze. Naprzykład opis siebie, co byście chcieli odemnie itp. A będzie nam obydwoje lepiej i łatwiej :D Kont...